Vi hjelper byggenæringen med digital markedsføring.

Unik data og innsikt gir resultater.

  • Digital annonsering
  • Innhold – skreddersøm og syndikert
  • Målgruppedata

Hvem er vi

Litt annerledes

Vi jobber målrettet mot byggebransjen. Dette er en bransje vi kan mye om, og vi besitter unik informasjon. Vi skal tilby nyttige og effektive digitale løsninger som er kostnads- og tidsbesparende.

Vi er ofte først eller tidlig ute med morgendagens teknologi.

Les mer om oss her

Bygget for å gi resultater

Ditt resultat er vårt viktigste oppdrag. Mål og planer endrer seg ofte gjennom en periode. Vi er fleksible og gjør justeringer underveis, slik at du som kunde skal få best mulig resultat.

Alle kunder er velkommen, uansett størrelse eller budsjett.

Les mer om våre tjenester her

Dette er menneskene

Tor Helge Mattland

Digital utviklingssjef

Tlf: +47 934 89 693

tor@4castmedia.no

Erik Hornnes

Innholdsansvarlig

Tlf: +47 902 34 942

erik@4castmedia.no

Karl Erik Thorjussen

Innholdsskribent

Tlf: +47 959 62 628

karl.erik@4castmedia.no

Haakon Herregarden

Senior strategisk rådgiver

Tlf: +47 470 19 470

haakon@4castmedia.no

Bettina Eilertsen

Innholdsskribent

Tlf: +47 478 73 560

bettina@4castmedia.no

Henrik Lund

Kundedirektør

Tlf: +47 924 94 455

henrik@4castmedia.no

Terje Mjønes

Senior strategisk rådgiver

Tlf: +47 902 34 942

terje@4castmedia.no

Nathalie Hosseini

Ansvarlig for kundesuksess

Tlf: +47 900 73 833

nathalie@4castmedia.no

Rebecca Svendsen

Strategisk rådgiver

Tlf: +47 451 89 132

rebecca@4castmedia.no

Andreas Halvorsen

Daglig leder

Tlf: +47 928 45 253

andreas@4castmedia.no

Uttalelser

BAUHAUS Norges samarbeid med Boligkanalen har så langt gitt oss verdifullt innhold til våre egne kanaler. Dette er innhold som vi selv ikke har kapasitet eller mulighet til å produsere. Boligkanalen fremstår som fremtidsrettet og ikke minst evner de å sette kunden i fokus. Dette i forhold til å se våre daglige utfordringer hvor kravene til innholdet på den digitale arenaen øker hver eneste dag.

Aagot Benterud

Markedsansvarlig

BAUHAUS AS

Benjamin Grønnvold

Målgruppeanalytiker og planner

Fundamentet AS

Iselin Øverland

Markedskoordinator

ABChus AS

Merete Nordli

Daglig leder

Mesteralliansen AS

Svein Olav Lenes

Daglig leder

VaBa Basseng og Spa as

Kunden først

Fornøyde kunder er den største motivasjonen i vår hverdag.

Data

Vi baserer alle avgjørelsene på fakta eller god data på vegne av våre kunder.

Det smarte innholdshuset

Vi kan lage skreddersydd innhold tilpasset dine ønsker og behov, men også tilby et bredt utvalg av ferdigskrevet innhold som er klar til bruk.